Vrácení tovaru do 30 dní zadarmo zo Slovenska

Ak vám objednaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete ho počas 30-tich dní po obdržaní nenosené vrátiť na adresu centrály firmy REJNOK obuv s.r.o. Sokolovská 58,36005 Karlovy Vary, alebo ho poslať späť na adresu predajne, ktorá je uvedená na účtenke k tovaru. Tovar zašlite spolu s dokladom o kúpe späť na našu adresu s krátkym popisom dôvodu vrátenia tovaru. Spätné zaslanie tovaru je možné iba v pôvodnom stave a obale bez známok používania. Spotrebiteľ využije vrátenie zásielky zadarmo firmou Zásilkovna, podaním správy na info@rejnokobuv.cz. Týmto spôsobom je riešené vrátenie poštových nákladov u internetového predaja tovaru podľa nariadenia EÚ na území SR s SR. Peniaze Vám vrátime do 7 pracovných dní po obdržaní Vašej spätnej zásielky, preto pre urýchlenie vrátenie kúpnej sumy prosíme zašlite s vrátenou obuvou tiež číslo Vášho bankového účtu. Neposielajte tovar na dobierku, doporučujeme Vám tovar pred odoslaním späť poistiť.

Zaslanie peňazí za vrátený tovar zo Slovenska vykonávame iba na slovenský bankový účet a to úplne zadarmo bez poplatků.Pro správny bankový prevod je povinný spotrebiteľ uviesť IBAN a SWIFT kód svojej banky.

 Vrátenie tovaru zadarmo podaním zasielky na pobočke Zásilkovna na Slovensku

Spotrebiteľ využije vrátenie zásielky zadarmo, podaním emailovej správy na info@rejnokobuv.cz. V žiadosti uvedie: spôsob vrátenia Zásilkovna, číslo pôvodnej objednávky, meno, priezvisko, adresu a číslo bankového spojenia. Následne mu bude doručená do jeho emailovej schránky etiketa pre podanie zásielky zdarma na pobočkách Zásilkovna na slovenský. Spotrebiteľ po vytlačení a nalepení odovzdá zabalenú zásielku na najbližšiu prepážku Zásilkovna na slovenský. Po prijatí k spätnému zaslanie zásielky v pobočke Zásilkovna bude vystavený doklad o prevzatí. Zvoz zásielky zadarmo možno uplatniť na celom území Slovenska.

Výmeny tovaru zadarmo 1x na Slovensku na pobočke Zásilkovna.

Ak chce zákazník obuv vymeniť za inú veľkosť, obuv zašle späť zadarmo na adresu predajne uvedenej na účtenke. Je dobré si výmenu vopred dohodnúť telefonicky s predajňou. Telefónne číslo je uvedené na priloženej účtenke k tovaru. Stav dostupných veľkostí si overte po zadaní artiklu obuvi do vyhľadávacieho poľa (vyhľadať v tovare) za prednej strane webu, štartovacie stránke www.rejnokobuv.cz. Číslo výrobku je uvedené na účtenke ako (Kod.Zb.-8miestny číslo -příklad 22400137). Dostupnú veľkosť si môžete k výmene rezervovať maximálne 48 hodín. Poštovné za výmenu veľkosti obuvi hradí spoločnosť Rejnok obuv s.r.o. iba 1x za jednu objednávku. Ďalšie výmeny veľkostí obuvi u rovnakej objednávky sú už za doplatok poštovného. Cena vráteného tovaru bude započítaná s cenou za tovar vymenené. V prípade, že spotrebiteľovi bola zásielka doručená s 0, - cenou za dopravu, je cena dopravy za vymenený tovar tiež s 0, - cenou. Vrátenie tovaru je možné iba v pôvodnom stave a obale, bez známok používania. Neposielajte tovar na dobierku, doporučujeme Vám tovar pred odoslaním späť poistiť. Výmena tovaru zadarmo je možné uplatniť na území Slovenské republiky iba cez firmu Zásilkovna ..

 

Prajeme Vam pohodlnú chôdzu v obuvi zakúpené u firmy

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00 EUR